niedziela, 25 września 2016

Eveline, Celebrities Eyeliner | Wodoodporna konturówka do oczu

Eyeliner to jeden z niezbędnych produktów w mojej kosmetyczce i używam go niemal za każdym razem wykonując makijaż czy to wieczorowy, czy (co)dzienny. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że kreska na górnej powiece występuje u mnie w 97% makijaży i tak jest od początku mojej przygody z kosmetykami kolorowymi, a więc szmat czasu, którego lwia część należała między innymi do eyelinerów spod szyldu Eveline. Używałam ich namiętnie przez kilka lat, zanim jeszcze nastała era pisania bloga kosmetycznego i byłam zadowolona z ich jakości. Mają sporo zalet, które właśnie skłoniły mnie do polecenia Wam eyelinera Celebrities w TYM poście. Nadal podtrzymuję swoje zdanie, a dziś szerzej podzielę się jego licznymi walorami oraz ewentualnymi niedociągnięciami.

niedziela, 18 września 2016

Schmidt's - najlepszy naturalny dezodorant (bezzapachowy) | Wersja w słoiczku

Jakiś czas temu na tym blogu pojawiło się podsumowanie moich wrażeń po zużyciu dezodorantów/antyperspirantów kilku popularnych, drogeryjnych  marek [klik]. Dziś natomiast chciałabym poświęcić parę słów produktowi, który mimo że nie jest dostępny w Polsce stacjonarnie, jednak jest znany i kojarzony coraz lepiej (choćby z recenzji) zwłaszcza wśród osób interesujących się szerzej tematyką kosmetyczną. Na pewno zwraca uwagę swym naturalnym i nie budzącym wątpliwości pod względem zdrowotnym składem. Właśnie z tego względu zdecydowałam się na jego zakup. Jeśli jesteście ciekawi czy jest także skuteczny i łatwy w aplikacji, to zapraszam do dalszej części.

sobota, 17 września 2016

Hipp, Baby Sanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt Sensitive

Oliwka Hipp, to jeden z takich produktów, który u mnie w domu ma stałe miejsce i jak kończy się jedno opakowanie kupuję następne. Opieram na niej w dużej mierze pielęgnację swojego ciała, a także używam jej po kąpieli mojego synka (oboje mamy swoje buteleczki). Wcześniej wspominałam o niej w kilku postach:


Nigdy jednak nie doczekała się obszerniejszej recenzji, a myślę, że warto o niej mówić nie tylko z uwagi na jej walory pielęgnacyjne, ale jest także na wyróżniający się skład.