środa, 8 stycznia 2014

Okulary Firmoo mam i ja!Okulary Firmoo są dobrze znane w całej blogosferze i sporo czytałam na ich temat na Waszych blogach, dlatego gdy jakiś czas temu napisała do mnie Tina z propozycją współpracy, chętnie się zgodziłam.

http://www.firmoo.com/


Obok okularów korekcyjnych w ofercie sklepu internetowego Firmoo znajdziemy również okulary przeciwsłoneczne i ja na takie się zdecydowałam. Latem właściwie nie rozstaję się z okularami przeciwsłonecznymi, więc będą jak znalazł. Wybrany przeze mnie model możecie zobaczyć TUTAJDużym ułatwieniem i pomocą w dokonaniu wyboru jest Wirtualny System Przymiarki (Virtual Try-On System). Przy każdej parze zamieszczone są z lewej strony wizerunki, dzięki którym mamy możliwość przekonać się, jak poszczególne okulary/oprawki prezentują się na konkretnych osobach. Samemu także można „przymierzyć” interesujące nas modele, wystarczy wczytać swoje zdjęcie. Oprócz tego podane są dokładne wymiary, mamy więc możliwość skonfrontowania ich z okularami, które posiadamy i zyskujemy wiedzę, czy te wybrane będą nam pasować. Właśnie, dzięki temu upewniłam się, że takie parametry modelu, na który się zdecydowałam odpowiadają mi.
Przesyłka przyszła szybko, bo w około tydzień i była bardzo dobrze zabezpieczona.
Oprócz okularów otrzymałam także twarde i miękkie etui, ściereczkę, śrubokręt i kilka śrubek.


Firmoo przygotowało także program First Pair Free dla nowych klientów, dzięki któremu każdy może otrzymać pierwszą parę okularów gratis http://www.firmoo.com/free-glasses.html, płacąc tylko za przesyłkę (o ile dobrze pamiętam, jej koszt kształtuje się poniżej 20$).
Bloggerów zainteresowanych współpracą z firmą zapraszam pod ten adres http://www.firmoo.com/z/firmoo-business-cooperation.html


Swoje Firmoowki mam niewiele ponad tydzień i jeszcze zbyt dużo nie mogę o nich powiedzieć, poza tym, że są dobrze dopasowane - nie zsuwają się z nosa, ani nie uwierają, są tak lekkie, że właściwie nie odczuwa się ich obecności. 

Z niecierpliwością wyglądam słonecznych dni, żeby móc się nimi cieszyć i przekonać się jak się spisują w dłuższej perspektywie.

19 komentarzy:

 1. Wow wzór niespotykany. Bardzo lubię takie wielkie muchy

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne okulary wybrałaś :) Ładny ten złoty akcent na boku. Ale za mało zdjęć Ciebie! :P

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładny model :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne! :) Lubię takie duże okulary przeciwsłoneczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne. Świetnie się prezentują. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne:) Kilka lat temu miałam bardzo podobne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow pięknie się prezentują:)
  Miłego noszenia życzę :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Eleganckie ;) a wybrałam wcześniej, ale z antyrefleksem do komputera :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne okularki sobie wybrałaś :) Niby klasyczne, ale ten złoty akcent nadaje im stylizacyjnego pazura

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne te okularki, złoty detal dodaje im tego "czegoś" :)

  OdpowiedzUsuń