czwartek, 22 sierpnia 2013

Piękny koral od Golden Rose (nr 269)

Bardzo lubię lakiery z Golden Rose i mam ich sporą kolekcję, chętnie po nie sięgam.Odcień, mający nr 269 pochodzi z serii GR z proteinami jedwabiu, dzięki którym lakier ma chronić i odżywiać paznokieć.


Pojemność to 12,5 ml
Cena około 4 - 5 zł
Pędzelek jest długi i wąski, dobrze się nim rozprowadza lakier.
Konsystencja jest tradycyjna, czyli taka w sam raz - ani nie za bardzo rzadka, więc się nie rozlewa na boki, brudząc skórki, ani też nie jest zbyt gęsta.

Lakier nakłada się równomiernie, nie robi smug. Schnie dość szybko, po kilku minutach można aplikować kolejną warstwę. Trzeba nałożyć dwie warstwy.

Na moich paznokciach większość lakierów zaraz odpryskuje, ale oczywiście jedne jedne utrzymują się dłużej, inne krócej. Te z GR nie są może najtrwalsze, jakie gościły u mnie na  paznokciach, ale nie mogę narzekać i na pewno na drugi dzień po aplikacji nie pojawiają się odpryski. Dla mnie ich trwałość jest zadowalająca.

Dobrze się go zmywa.

Plusem jest niewysoka cena. Lakiery z tej samej półki cenowej często nie mają tak dobrej jakości i trwałości.

Odcień nr 269, którego zdjęcia w pełni nie oddają, to róż złamany delikatnie pomarańczem (koral). W rzeczywistości jest bardziej intensywny. Żywy kolor, idealny na lato. Ładnie wygląda na opalonych dłoniach, ale również u bladolicych (do których się zaliczam) efekt jest świetny.

4 komentarze: